Jonáškovo zábavné odpoledne

« zpět na seznam

Benefiční akce Jonáškovo zábavné odpoledne je dvoudenní akce, na které se může pobavit celá rodina. Od roku 2011, kdy proběhl první ročník, se na pódiu amfiteátru v parku Kinských ve Valašském Meziříčí vystřídala celá řada účinkujících ze všech oblastí umění.

Během uplynulých 9 ročníků se představily desítky více, či méně známých skupin a hudebních souborů z naší populární scény, ale i velmi kvalitní místní kapely. V galeriích si můžete snadno sami najít, kdo všechno již na Jonáškově odpoledni vystoupil.

Ale tato akce není jen hudební festival. Návštěvníci zhlédli nespočet tanečních, divadelních a jiných uměleckých vystoupení nejen na pódiu, ale i ve všech prostorách parku. A kromě toho jsou každoroční součástí atrakce pro děti od ukázek záchranářské techniky, přes kynologii až po tradiční kolotoče a stánky s nejrůznějším sortimentem. Pro starší děti a rodiče nabízíme ukázky řemesel, historických zbraní, zájmových činností, planetárium, v neposlední řadě tradiční ohňovou show a mnoho dalších atrakcí. Nedílnou součástí každého ročníku je také příjezd motorkářských klubů z celé republiky a následná výstava jejich úchvatných strojů.

A protože všichni zúčastnění a pořadatelé vystupují a pracují bez nároku na honorář, jsme rádi, že můžeme výtěžek z akce použít na podporu nemocných dětí, pořízení vybavení do nemocnic a další charitativní činnost.

Věříme, že se dalších ročníků zúčastní co nejvíce návštěvníků, mezi kterými můžete být i vy.

Budeme se na vás těšit.

Váš NfJ.

Fotogalerie z uplynulých 9 ročníků si můžete prohlédnout na odkazech níže, v galerii:

9. Jonáškovo zábavné odpoledne - reportáž v Regionální televizi
8. Jonáškovo zábavné odpoledne - fotogalerie
7. Jonáškovo zábavné odpoledne - fotogalerie
7. Jonáškovo zábavné odpoledne - reportáž v Regionální televizi
6. Jonáškovo zábavné odpoledne - fotogalerie
6. Jonáškovo zábavné odpoledne - reportáž v Regionální televizi
5. Jonáškovo zábavné odpoledne - fotogalerie
5. Jonáškovo zábavné odpoledne - reportáž v Regionální televizi
4. Jonáškovo zábavné odpoledne - fotogalerie
3. Jonáškovo zábavné odpoledne - fotogalerie
2. Jonáškovo zábavné odpoledne - fotogalerie
1. Jonáškovo zábavné odpoledne - fotogalerie

Podporují nás