Benefiční pochod na Javorový

« zpět na seznam

Benefiční pochod na Javorový

V roce 2017 se uskutečnil 1. ročník benefičního pochodu na Lysou horu, pro tenkrát pětiletého Kubíka z Ratiboře, který se léčil s akutní lymfoblastickou leukémii.

V loňském roce nás ale zastihla smutná zpráva - Kubíkovi se nemoc vrátila a bohužel svůj statečný a nerovný boj prohrál.

Proto jsme se rozhodli uspořádat letošní výstup jako vzpomínku na Kubíka.

A protože bude tento ročník jiný, oslovili jsme všechny rodiny, pro které jsme v uplynulých letech pochod pořádali, aby se ho zúčastnily také. Proto bude letošní výšlap uspořádán nejen pro Kubu jako vzpomínka na jeho statečný boj, ale i jako podpora všech nemocných dětí, pro které jsme pochod pořádali a které i nadále potřebují podporu a pomoc.

No a když už změny, tak ještě jedna a zásadní. Změnili jsme destinaci a letošní 7.ročník bude na Javorový vrch a to v sobotu 16.09.2023.

Výhodou je, že na Javorový vrch není turistická trasa tak náročná a mohou se zúčastnit i ti, pro které je výstup na Lysou horu příliš náročný. Kromě toho zde vede asfaltová cesta, je tedy možné vyrazit na vrchol na kole, s kočárky i s malými dětmi a v neposlední řadě je zde lanovka, takže cesta na vrchol může být velmi pohodlná. A díky příjemnému zázemí, bude na všechny účastníky čekat na vrcholu občerstvení a taky jedno překvapení.

Věříme, že se s námi opět vydáte na benefiční pochod a že změny, které jsme letos připravili budou vás příjemně potěší.

Pěšky, na kole, lanovkou na Javorový vrch 2023

12345

Podporují nás